LOADING

Type to search

Zakład Pogrzebowy w Anglii — jak zorganizować przewóz zwłok do Polski?

Zakład Pogrzebowy w Anglii — jak zorganizować przewóz zwłok do Polski?

Share

 

Możliwość ostatniego pożegnania jest bardzo ważna. Chociaż w tym trudnym czasie wiele osób ma problem z podjęciem się wykonania różnych kwestii formalnych. Kwestie pogrzebu jeszcze bardziej komplikuje, kiedy bliska osoba odeszła poza granicami ojczyzny. W takiej sytuacji wiele osób zastanawia się, jak przetransportować Zmarłą Osobę do rodzinnego miasta.

 

 

Usługi pogrzebowe Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia

Aby skrócić czas przewozu Osoby Zmarłej z Wysp Brytyjskich, zakład pogrzebowy Glob Drejka ma własnych przedstawicieli we wszystkich regionach Wysp Brytyjskich. To dało z kolei również większe możliwości świadczenia usług pogrzebowych. W przypadku osób, które spędziły wiele lat poza granicami Polski, ale wyraziły wolę, aby po ich śmierci pochować je w ojczyźnie, istnieje możliwość zorganizowania ceremonii pogrzebowej w Anglii, Irlandii, Walii lub Szkocji.

W takiej sytuacji zakład pogrzebowy Glob Drejka może zorganizować ostatnie pożegnanie z udziałem polskiego księdza, a tym samym pozwolić pożegnać się znajomym i przyjaciołom ze Zmarłym. Następnie urna z prochami lub trumna z ciałem zostanie przetransportowana do wyznaczonego przez rodzinę miasta w Polsce.

 

 

Przewóz zwłok z Anglii do Polski

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji międzynarodowych przewozów zwłok każda taka usługa wykonana jest w krótkim terminie. To pozwala rodzinom oszczędzić dodatkowego bólu i zbędnego oczekiwania na ostatnie pożegnanie. Zakład pogrzebowy Glob Drejka dysponuje nowoczesnymi karawanami, które przystosowane są do pokonywania długich dystansów. Każdy samochód spełnia wymagania prawne oraz bezpieczeństwa.

 

 

Przewóz zwłok z Anglii — jak to zorganizować?

Aby zakład pogrzebowy mógł rozpocząć przewóz ciała, wymagane jest podpisanie umowy i uzyskanie zgody rodziny Osoby Zmarłej. Po tej pierwszej czynności pracownik zakładu zajmie się wszystkimi formalnościami zarówno w urzędzie w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. Kiedy wszystkie niezbędne dokumenty zostaną złożone, pracownik otrzyma akt zgonu, który przekaże rodzinie Zmarłego w wersji przetłumaczonej na język polski. Następnie ustalany jest termin i miejscowość, w której rodzina będzie oczekiwać bliskiej im osoby.

 

 

Kremacja zwłok w Anglii

Każda rodzina decydująca się na usługi pogrzebowe świadczone przez zakład Glob Drejka może zdecydować, czy ciało ma zostać poddane kremacji w Anglii. Jeśli rodzina zdecyduje się na pogrzeb urnowy, personel zakładu zajmie się wszystkimi kwestiami niezbędnymi do zorganizowania kremacji zwłok w Anglii. Następnie urna z prochami zostanie przetransportowana do Polski. Jeśli jednak rodzina preferuje pogrzeb tradycyjny, personel przy pomocy specjalistycznej trumny i karawanu przewiezie Zmarłego do ojczyzny. Niezależnie od wyboru formy pochówku, wszystko odbędzie w możliwie krótkim terminie. Wszystko po to, aby najbliżsi Zmarłego mogli po raz ostatni pożegnać bliską osobę.

 

 

Transport urny z Anglii

Zakład pogrzebowy w Anglii Glob Drejka oferuje urny kompozytowe, drewniane i metalowe, które wyróżniają się wysoką dbałością o szczegóły. Rodzina może wybrać urnę, w której prochy Zmarłego zostaną przetransportowane z Anglii do Polski. Eksportacja Zmarłego może odbyć się drogą morską, lądową lub lotniczą.

Wszystkie usługi oferowane przez firmę Glob Drejka zapewniają sprawną organizację i krótki czas realizacji. Dzięki temu rodzina nie musi w niepewności oczekiwać na ostatnie pożegnanie.

 

 

 

 

Tags:
zobacz on.net.pl https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/