LOADING

Type to search

Fotobudka na wesele z klasą? Wybierz selfie boxy!

Fotobudka na wesele z klasą? Wybierz selfie boxy!

Share

Zdjęcia są jedną z najczęściej stosowanych form pamiątek, które cenione są zarówno przez starsze jak i młodsze pokolenia. Wielu z nas zależy, aby uwiecznić na nich najpiękniejsze momenty życia i móc do nich wracać w każdej wolnej chwili. Firma Selfie Time opracowała specjalne selfie boxy, dzięki którym to na czym Ci zależy, uwiecznisz w wyjątkowy sposób!

W czym tkwi wyjątkowość selfie boxów?

W zależności od klimatu uroczystości możesz odpowiednio dobrać do niej scenografię. Selfie boxy dostępne są w 3 stylach:

  • elegancka klasyka,
  • rockowe boho,
  • tęczowy jednorożec.

Chcesz wybrać tylko jedną scenografię, a może wszystkie? Nie ma problemu, to Ty najlepiej wiesz, co sprawdzi się wśród Twoich znajomych i rodziny. Dostęp do wielu atrybutów umożliwia gościom wcielenie się w różne role, a także odmienienie swojego wizerunku – co zdecydowanie dostarcza sporą dawkę dobrej zabawy. Oprócz tego jeżeli wiesz, że ktoś z Twoich bliskich cierpi na klaustrofobię, nie wybieraj klasycznej fotobudki, oszczędź niepotrzebnego stresu i postaw na selfie boxy! Wynajmę fotobudki na wesele dające gwarancję jakości i świetnej zabawy dla osób w każdym wieku – Selfie Time.

Z myślą o kim stworzona jest oferta Selfie Time?

Firmę Selfie Time tworzy duet, któremu zależy na dobrej zabawie i relacjach międzyludzkich. Do pięknych momentów z życia milo jest wracać prawda? Dlatego z nimi możesz uchwycić to, na czym najbardziej Ci zależy. W swoich działaniach kierują się przede wszystkim: innowacyjnością, profesjonalizmem, kreatywnością i indywidualnym podejściem. Oferta Selfie Time jest dopracowana tak, aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno klienci firmowi jak i indywidualni. Aby urozmaicić Twoją imprezę i zachwycić gości, wystarczy zorganizować trochę wolnej przestrzeni na rozłożenie boxów i gotowe! Bez względu na to, w którym regionie Polski mieszkasz i Ty możesz skorzystać z selfie boxów. Wszystkich zainteresowanych wynajęciem fotobudki zapraszamy na stronę internetową Selfie Time.

 

Tags: