LOADING

Type to search

Taras w bloku – jakie meble wybrać do aranżacji?

Taras w bloku – jakie meble wybrać do aranżacji?

Share

Nawet niewielki taras w bloku możemy zaaranżować tak, by cieszyć się latem – wystarczą odpowiednie meble, dodatki, dopasowany do potrzeb parasol ogrodowy. Taras może stać się miejscem do odpoczynku, przestrzenią zabaw dla dzieci czy strefą, gdzie zapraszamy naszych gości. Możliwości jest wiele!

Jak zaaranżować taras w bloku?

W aranżacji tarasy potrzebne będą przede wszystkim meble ogrodowe. Nowoczesne i lekkie konstrukcje to domena współczesnych kompletów meblowych. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe – rozbudowane komplety technorattanowe pozwolą na wybranie elementów idealnie dopasowanych do naszych potrzeb.

Taras w bloku warto zaaranżować wygodnie – najlepszym rozwiązaniem okaże się sofa narożna, do której bez trudu dopasujemy stolik kawowy. Niskie stoliki kawowe posiadają rozłożyste blaty, przez co bez trudu znajdzie się na nich miejsce na kilka filiżanek z kawą oraz spodków ze słodkościami. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, przez co możliwe jest dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji. taras w bloku warto również oświetlić – pomogą w tym lampiony. Rozwiązanie to nie tylko oświetli otoczenie, ale też nada przestrzeni niebanalnej oprawy.

Taras w bloku z parasolem

Taras w bloku powinien być osłonięty przed słońcem – najprostszym i najchętniej stosowanym rozwiązaniem są parasole ogrodowe. Funkcjonalny parasol posiada kilka punktów regulacji, przez co możliwe stanie się idealne dopasowanie kąta padania cienia. Parasole ogrodowe posiadają czasze tworzone z tkanin technicznych – materiał ten powleczony jest warstwa poliuretanu, który chroni tkaninę przed wilgocią, płowieniem. Czasze nie nagrzewają się, przez co w cieniu parasola panuje przyjemny chłód.

Tags:

You Might also Like

https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/ ultury.pl zobacz