LOADING

Type to search

Stolik na zewnątrz – prosty sposób na relaks w ogrodzie

Stolik na zewnątrz – prosty sposób na relaks w ogrodzie

Share

W czasie lata warto każdą wolną chwilę spędzać blisko natury. Posiadacze ogrodów i tarasów powinni zadbać o to, by miejsca te pozwalały na odpoczynek domownikom. Nie trzeba wiele, by zwykła przydomowa przestrzeń zmieniła się nie do poznania. Wśród najchętniej kupowanych elementów wymienia się stolik na zewnątrz. Jakie modele stolików proponują projektanci?

Stolik na zewnątrz jako element kolekcji

Stolik na zewnątrz to najczęściej element większej kolekcji, która może składać się m.in. z mebli wypoczynkowych. Takie rozwiązanie sprawia, że kupujący nie musi przejmować się już poszukiwaniem stolika odpowiedniego do zakupionych wcześniej mebli. To wygodne rozwiązanie, warto jednak pamiętać, że takie stoliki możemy zakupić również oddzielnie. Stolik na zewnątrz musi spełniać kilka warunków – przede wszystkim musi być on wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, zabezpieczony przed korozją. Kupujący zwracają baczną uwagę na estetykę oraz to, jak dany mebel wpisywać się będzie w obowiązujące trendy.

Jaki stolik na zewnątrz wybrać?

Szukając idealnego stolika, warto pomyśleć o swoich potrzebach. Projektanci proponują niskie i wysokie stoliki kawowe, jak również stoliki pomocnicze czy stoliki odpowiednie do zaaranżowania przydomowej strefy jadalnianej – opcji jest wiele. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się stoliki technorattanowe, w których stelaże wykonane są z lekkiego aluminium. Okrycie takich stolików tworzy syntetyczna plecionka, której nieporowata struktura nie wchłania brudu czy wilgoci. Inną propozycją są stoliki, w których blaty wykonano z naturalnego, egzotycznego drewna. Stolik na zewnątrz z blatem z drewna eukaliptusowego to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu i całkowicie zmieni odbiór przestrzeni. Stół taki możemy uzupełnić krzesłami rattanowymi.

Tags:

You Might also Like