LOADING

Type to search

SPALACZE TŁUSZCZU od 7 Nutrition

SPALACZE TŁUSZCZU od 7 Nutrition

Share

Spalacze tłuszczu, czyli fat burnery to suplementy diety, wybierane przez osoby, które dążą do szybkiej utraty tkanki tłuszczowej. Ich podstawowe zadanie to pobudzenie metabolizmu tłuszczów, węglowodanów i białka, zmniejszenie apetytu, zwiększenie uczucia sytości, a także podniesienie poziomu energii. Preparaty pomagają wyrzeźbić ciało oraz umożliwiają przeprowadzenie efektywnych treningów. Dostępne na rynku spalacze tłuszczu działają na zasadzie termogenzezy. To proces polegający na wytworzeniu ciepła w celu utrzymania odpowiedniej temperatury ciała. Organizm, aby wyrównać temperaturę ciała, spala większa ilość kalorii. Pod wpływem spalaczy tłuszczu w organizmie zachodzi również lipoliza. Do krwiobiegu uwalniane są kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie wychwytywane są przez większość tkanek i utleniane jako źródło energetyczne. To powoduje redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki.

Spalacze tłuszczu – bezpieczna utrata tkanki tłuszczowej

 

Na rynku suplementów dostępnych jest wiele środków wspomagających odchudzanie. Godne uwagi są preparaty firmy 7Nutrition, które bazują na wyciągach z roślin. Zawierają aktywne substancje o działaniu termogenicznym, które pomagają uzyskać wymarzony efekt i zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej. W ich skład wchodzą rośliny, związki chemicznych, stymulanty oraz substancje aktywne tj. L-karnityna, zielona herbata, kofeina, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, piperyna, kapsaicyna, kwas linolowy itp. Stosowanie środków, które mobilizują organizm do spalania rezerwy tłuszczowej, jest bezpieczne, ale ostrożność powinny zachować osoby cierpiące na dolegliwości układu sercowo-naczyniowego oraz inne przewlekłe choroby. Spalacze tłuszczu zalecane są do stosowania przed treningiem lub między posiłkami. Ważne, aby suplementacje połączyć z aktywnością fizyczną, wtedy efekty będą na pewno zadowalające. Suplementy należy stosować przez 4-8 tygodni, potem zalecana jest przerwa, dzięki której organizm nie przyzwyczai się do substancji, które znajdują się w produkcie.

 

Jungle Girl Burner firmy 7Nutrition – kompleksowe działanie

 

Dostępne spalacze tłuszczu różnią się przede wszystkim składem. Mogą opierać się na działaniu jednej substancji, mogą mieć również bardziej złożony skład. Jednym z najpopularniejszych preparatów z tej kategorii jest Jungle Girl Burner firmy 7Nutrition. To suplement przeznaczony dla kobiet, które chcą wyrzeźbić ciało oraz zadbać o piękne ciało. Działa kompleksowo, nie tylko skutecznie spala tłuszcz, ale również redukuję zalegającą pod skórą wodę, poprawia stan włosów, wygładza skórę oraz wzmacnia libido i przyśpiesza osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Dodatkowo suplement poprawia ogólną kondycją organizmu, obniża ciśnienie krwi, przywraca prawidłową funkcję serca, zmniejsza stan zapalny w organizmie, pomaga zachować dobre samopoczucie. Powoduje podniesienie termogenezy ciała oraz maksymalną potliwość. Jego działanie opiera się na zawartości 16  aktywnych składników, które gwarantują piorunujący efekt. Zawiera m.in. takie substancje jak: chińskie zioło Damiana, garcinia cambogia, pokrzywa indyjska, ekstrakt z pestek mango afrykańskiego, mniszek Lekarski, piperyna. Rezultaty widoczne są już po 14 dniach regularnego stosowania. Panie zauważają spadek wagi, dużo większą energię oraz silny pociąg seksualny.

Tags:
webwizard.com zobacz https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/