LOADING

Type to search

Parasole ogrodowe – must have w ogrodzie na nowy sezon

Parasole ogrodowe – must have w ogrodzie na nowy sezon

Share

Kto z nas nie kocha wygrzewać się na zalanym słońcem tarasie? Warto jednak pamiętać, że słońce ma również swoją ciemniejszą stronę. Długie przebywanie na ostrym słońcu może mieć swoje poważne konsekwencje – poparzenia słoneczne, bol głowy, udar cieplny. Ponadto, promieniowanie ultrafioletowe negatywnie wpływa na stan skóry, między innymi przyspiesza procesy starzenia i sprzyja powstawaniu przebarwień. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas wypoczynku w ogrodzie, wystarczy rozłożyć nad meblami wypoczynkowymi solidny parasol ogrodowy. Czym charakteryzują się popularne modele? Sprawdź!

Pewna ochrona i stylowa ozdoba aranżacji

Nowoczesne parasole ogrodowe dobrych producentów produkowane są z materiałów o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne – malowanego proszkowo aluminium i stali, poliestru pokrytego hydrofobową powłoką. Tkaniny nie tracą swojej barwy pomimo kontaktu z ostrym słońcem, a przemyślane mechanizmy umożliwiają wygodne rozkładanie czaszy. Polecane przez architektów modele są nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne. Minimalistyczne, utrzymane w stonowanych kolorach parasole stają się spójną częścią dopracowanego w detalach ogrodu.

Parasole w rozmiarze XXL

W dobrych sklepach, na przykład w sklepie internetowym gardenspace.sk/zahradne-slnecniky, znajdziesz szeroki wybór parasoli przystosowanych do użytku na dużych tarasach. Solidne, wytrzymałe maszty z imponującymi czaszami o dużej powierzchni zacienią nawet rozbudowane zestawy wypoczynkowe. Duży parasol możesz zamontować na bazie z kółkami, co ułatwi przesuwanie sprzętu po tarasie. Z kolei wybierając bazę typu in-ground, ustabilizujesz parasol w jednym, konkretnym miejscu.

Tags:

You Might also Like

upe-printco.pl https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ eb.com.pl