LOADING

Type to search

Jak usunąć zbędne owłosienie?

Jak usunąć zbędne owłosienie?

Share

Sposobów na usunięcie zbędnego owłosienia jest wiele. Do najbardziej popularnych należą metody usuwania mechanicznego – czyli za pośrednictwem takich przyrządów jak depilatory, żyletki czy pianki. Aby dobrze się ogolić w ten sposób potrzeba sporo czasu – w pośpiechu można tylko się zaciąć co jest bolesne i niekomfortowe. Innym sposobem jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku – lecz to znowu czas, ale i spory koszt. Jest jednak jedna metoda, która na zawsze sprawi, że włosy znikną z danej partii ciała. Jest to depilacja laserowa.

 

 

Depilacja laserowa krok po kroku

Depilacja laserowa nie jest tak skomplikowanym procesem jaki na pierwszy rzut oka się wydaje. To dość prosta metoda, która niejako polega na regularności wykonywanych zabiegów trwających od kilku do kilkunastu minut. Zależy to przede wszystkim od wielkości partii ciała, a także karnacji.

 

Na początku wszystko rozpoczyna się od skrupulatnego wywiadu, w którym profesjonalista określa, czy dana osoba może być zakwalifikowana do zabiegu. Padają pytania o choroby takie jak choroby skóry czy cukrzyca, karmienie piersią, ciąże czy też przyjmowanie leków fototoksycznych. To ostatnie jest niezwykle ważne, gdyż pod wpływem światła lasera, leki mogłyby przekształcić się do toksycznych metabolitów przynosząc poważne działania niepożądane. W takim przypadku należy odłożyć depilację laserową na zakończenie kuracji. Później zostaje już tylko umówienie się na dogodne terminy i rozpoczęcie serii zabiegów.

 

Zabieg polega na naświetlaniu danej partii ciała, na przykład okolic bikini przez światło lasera. Powoduje ono niejako nagrzewanie się skóry i uszkodzenie cebulek włosowych odpowiedzialnych za tworzenie nowych włosów. W stanie uszkodzenia nie mogą spełniać swojej funkcji co daje trwały efekt zabiegu.

 

Zobacz również: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-katowice/

Depilacja laserowa Katowice

Katowice to miasto położone w województwie śląskim. Zdecydowanie należy do większych miast Polski – obecne są w nim bardzo profesjonalne salony sieci Depilacja.pl, którym zdecydowanie warto zaufać. Najnowsze lasery i doświadczona ekipa z pewnością dobrze zaopiekuje się każdym klientem.

 

 

 

 

Tags:
webwizard.com https://groupe-printco.pl/industrialne-detale-w-twojej-kuchni-elegancja-hokerow-i-nowoczesnych-donic/ opa2016.org