LOADING

Type to search

Jesteś z Legnicy lub okolic? Poznaj legnickie firmy w jednym miejscu. Witryna Legnica365.pl dla mieszkańców i przedsiębiorców

Jesteś z Legnicy lub okolic? Poznaj legnickie firmy w jednym miejscu. Witryna Legnica365.pl dla mieszkańców i przedsiębiorców

Share

Regionalne strony internetowe mają za zadanie informowanie mieszkańców o wydarzeniach w mieście dla nich istotnych. To również promocja lokalnej przedsiębiorczości. Obecnie reklama w Internecie ma duże znaczenie. Mając swoją stronę internetową i profil w Social Mediach dotrzemy do znacznej ilości klientów. Legnica365.pl jest portalem stworzonym z myślą o mieszkańcach miasta Legnica. Co w nim znajdziemy?

Firmy z Legnicy dostępne na portalu

Dla mieszkańców Legnicy, którzy szukają konkretnych usług, Legnica 365 jest miejscem, gdzie znajdą większość przedsiębiorstw w tym mieście. Kilkadziesiąt kategorii dostępnych w serwisie – od wypożyczalni samochodów po urologa i szkołę tańca, pozwoli na znalezienie firmy na terenie Legnicy. 

Odwiedzając interesującą nas kategorię, dowiemy się więcej o przedsiębiorstwie. Dostępny jest adres prowadzenia działalności, numer telefonu, strona internetowa i krótki opis zawierający więcej informacji. Wszystko to dostępne jest w jednym serwisie, stworzonym dla mieszkańców Legnicy i ościennych miejscowości. 

Wypromuj swój biznes na lokalnej stronie internetowej

Jak najlepiej zdobyć nowych, lokalnych klientów, którzy będą korzystać z Twojej firmy? Różny kanały promocji zwiększają szansę na rozpoznawalność marki i szanowaniem na regionalnym rynku. Na portalu Legnica365 wystarczy dodać firmę do katalogu legnickich przedsiębiorstw, aby zainteresować usługami społeczeństwo w Legnicy. 

Prowadzisz restaurację i chcesz o niej powiadomić potencjalnych zainteresowanych? Prowadzisz warsztat samochodowy lub wulkanizacyjny i w Twojej ofercie znajduje się szybka wymiana opon? Umieść ogłoszenie na portalu Legnica365.pl i docieraj do grupy użytkowników Internetu, którzy szukają tego typu firmy na terenie Legnicy. 

Na legnickim portalu znajdziemy kilkadziesiąt kategorii przedsiębiorstw. Wystarczy wpisać je w wyszukiwarkę, a zostaną nam przedstawione wyniki dostępne w serwisie. 

 

Tags: